Korepetycje z niemieckiego

Mamy koniec sierpnia i znowu wrzesień przed nami. Muszę znowu zabrać się za jakieś korepetycje z niemieckiego. Wcześniej brałem udział w korepetycjach u Mariusza Kisielewskiego i zastanawiam się, czy nadal korzystać z jego usług. Nie da się ukryć korepetytorem jest dobrym i można sporo nadgonić zaległości. Zresztą zobaczcie sobie opinie na jego stronie naukaniemieckiego.pl. Niestety mieszkam kawałek od niego, a jak jest w Warszawie, każdy wie. Wiec mam trochę kilometrów do zrobienia.

Muszę przeanalizować wszystko i zobaczyć wszystko pod względem kilometrów do pokonania, czyli czasu, jaki muszę poświęcić na dojazd, oraz efektu samych korepetycji z niemieckiego.

Na pewno na plus przemawiają kwestie samych korepetycji, jakości nauki. Jak widzę po sobie potrafi z każdego tłuka, że się tak żartobliwie nazwę, wyciągnąć to, co najlepsze i podciągnąć w nauce, aby nie musiał zostać na kolejny rok w tej samej klasie. To ogromny pozytyw i tak jak siedzę i myślę, chyba najważniejszy. Nie wiem bowiem czy znajdę w mojej okolicy kogoś innego z takimi samymi umiejętnościami z niemieckiego, u którego korepetycje będą równie owocne.

Nic będzie trzeba się z tym przespać i podjąć decyzje, bo 1 września już puka do naszych drzwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozmyślania i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *